Середа, 21.02.2018, 09:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Атестація педагогічних працівників

7 квітня 2015 року в комунальному закладі «Цюрупинський районний методичний кабінет» відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Цюрупинської районної державної адміністрації під головуванням голови атестаційної комісії, начальника відділу освіти Костянтина Буганова. Атестаційна комісія працювала об’єктивно та у відповідності до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

У рамках засідання розглянуто питання: - про атестацію на присвоєння педагогам району кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань, перевірено відповідність педагогічних працівників раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням, а також прийняті рішення про відповідність займаній посаді керівних осіб закладів освіти Цюрупинського району.

На засіданні атестаційної комісії виступили члени районної атестаційної комісії, які вивчали педагогічну діяльність осіб, що атестуються. Характеристики та висновки про педагогічну діяльність вчителів, ґрунтувалися на аналізі системи вивчення педагогічного досвіду: відвідування уроків, позаурочних заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів з предмета, ознайомлення з даними про участь педагогічного працівника в роботі методичних об'єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи. Узагальнені матеріали вивченого педагогічного досвіду передано до районного методичного кабінету для формування анотованого каталогу передового педагогічного досвіду району.

Рішенням комісії атестовано 83 педагогчних працівники, 1 директора школи, 9 заступників директора з навчально-виховної роботи, 12 керівників дитячих садків з 31 закладу освіти району.

Категорія: Мої статті | Додав: tturbaza (08.04.2015)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0