Субота, 17.11.2018, 20:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

До захисту Вітчизни готові

       15 – 16 червня  2016 року на базі  Цюрупинської СШ І - ІІІ ст. №2   було проведено тренінг  для  вчителів курсу  «Захист Вітчизни»  за темою «Базовий 12 годинний курс з  надання першої домедичної допомоги» з отриманням сертифікатів.

   На заході були присутні 25 педагогів району. Учасників зустрічі привітав Котюк В.В., начальник відділу освіти Цюрупинської райдержадміністрації.

   У роботі тренінгу  взяв участь Тараненко М.І.,  командир загону швидкого реагування  Товариства Червоного Хреста  України в Херсонській області.

    Проводила  тренінг  Спільна І.С., методист  з фізичної культури та «Захисту Вітчизни». Під час проведення тренінгу  були розглянуті такі питання:  порядок  надання домедичної допомоги пораненим, невідкладні дії та організаційні заходи, спрямовані на врятування та збереження життя людини у невідкладному стані та мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я, а також навчання практичним навичкам з рятування та збереження життя людини, яка перебуває у невідкладному стані, навчання користуванню індивідуальними засобами медичного захисту.  Головна увага на заняттях зверталася  на набуття вчителями практичних навичок. Теоретичний матеріал викладався  в тому обсязі, який необхідний для свідомого виконання практичних прийомів.

   Волонтер загону швидкого реагування   Толочена І.В. познайомила педагогів з особливостями  його роботи. Загін швидкого реагування  «Влад» носить ім’я лікаря Херсонщини - Влада Ковальова, який загинув в Ілловайському котлі зони АТО, надаючи допомогу пораненим.

Учасники заходу – викладачі загальноосвітніх навчальних закладів Цюрупинщини обговорили актуальні питання підготовки учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу та  профорієнтаційної роботи щодо пропагування у молодіжному середовищі різних видів військової підготовки.

  Адміністрацією закладу(Сидоренко І.Л., директор школи; Лопатюк В.В., заступник з НВР ) були створені необхідні умови для проведення районного заходу, який пройшов на високому рівні.

   Підводячи підсумки роботи, учасники тренінгу  відзначили актуальність та важливість напрямку навчання, висловили подяку за цікаві та змістовні заняття, високо оцінили рівень організаційної та методичної підготовки заходу. Досвід, отриманий в рамках тренінгу,  учасники поширюватимуть серед своїх учнів  у навчальних закладах.

 

Категорія: Мої статті | Додав: tturbaza (16.06.2016)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0