Вівторок, 16.10.2018, 04:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Міжрайонна конференція вчителів художньо – естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів Голопристанського та Олешківського районі

19 жовтня 2016 р. на базі палацу культури «Сузір’я» м. Гола Пристань відбулася міжрайонна конференція вчителів художньо – естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів Голопристанського та Олешківського районів з теми «Соціалізація учнівської молоді засобами мистецтва».

Учителі ознайомилися з виставкою робіт талановитих жителів м. Гола Пристань, до експозиції увійшли твори різних видів мистецтва, жанрів та стилів. Серед експозиції переважають портрети, натюрморти та пейзажні роботи виконані різними техніками.

У ході конференції освітяни навчальних закладів районів поділилися досвідом роботи з теми, розглянули шляхи підвищення ефективності уроків художньо-естетичного циклу, позакласних заходів та системи художньо-естетичного виховання для забезпечення цілісного розвитку особистості учнів.

Вчителі мали змогу обговорити ключові питання навчання та виховання засобами мистецтва. Спілкування з колегами має значний потенціал щодо професійного вдосконалення та стимулювання самоосвітньої діяльності освітян.

За підсумками роботи було прийнято ухвалу, що містить практичні рекомендації для всіх категорій учасників навчально-виховного процесу, перед якими, безпосередньо, стоїть задача естетичного розвитку особистості.

Матеріали конференції заплановано сформувати в збірку для практичного використання педагогами районів.

Категорія: Мої статті | Додав: tturbaza (04.11.2016)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0