Субота, 17.11.2018, 20:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Нову Угоду на 2017-2020 роки підписано

21 березня 2017 р. відбулося спільне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації та пленуму районної організації Профспілки працівників освіти і науки України на якому розглянуто питання «Про стан виконання Угоди між відділом освіти Олешківської РДА та райкомом профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки, продовженої на 2016 рік та обговорення і прийняття Угоди між відділом освіти Олешківської РДА та райкомом профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки».

В роботі спільного засідання колегії та райкому профспілки прийняли участь директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, голови профспілкових комітетів.

З доповіддю виступив начальник відділу освіти Котюк В.В. У обговоренні доповіді взяли участь: директор Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 4 Іващенко Т.М., завідувач Олешківського ДНЗ № 6 Михайлевська О.А., голови профспілкових організацій Олешківської гімназії Пастушенко Ж.В., Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Пісковцова О.М., Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дуцар В.І., Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2 Дядченко Н.В.

Виступаючі доповнили та схвалили нову Угоду між відділом освіти Олешківської РДА та районною профспілковою організацією працівників освіти і науки України.

Була підписана Угода та прийнята відповідна постанова спільного засідання.

 

Категорія: Мої статті | Додав: tturbaza (23.03.2017)
Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0