Вівторок, 16.10.2018, 04:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Олімпійська освіта в Олешківському районі

На виконання договору про співробітництво між Національним Олімпійським Комітетом України та Міністерством освіти і науки України від 12 .09.2016року Олімпійська академія України спільно з Комісією НОК України «Олімпійська освіта і культура» 09-13 грудня 2016 року провели Форум з олімпійської освіти «Олімпійський спорт: історія і сучасність» у м. Києві.

З 2009 року Козачелагерська ЗОШ І-ІІІст. є в мережі шкіл олімпійської освіти України, впроваджує спецкурс «Основи олімпійських знань», координатором цієї роботи в районі та області є вчитель Козачелагерської  ЗОШ І-ІІІст. Л.Г.Гопкало, яка стала учасником Форуму і представила свій досвід роботи та напрацювання школи. У рамках Форуму було проведено міжнародну конференцію «Актуальні проблеми сучасної олімпійської освіти», Всеукраїнський семінар «Загальноосвітня школа – джерело знань, загальнолюдських та олімпійських цінностей», ХУІІ звітно-виборчу сесію Олімпійської академії України, круглий стіл «Від Ріо-Де-Жанейро – 2016 до Токіо – 2020» ефективність підготовки провідних спортсменів».

Любов Григорівна взяла участь у науково-практичному семінарі та висвітлила питання «Олімпійська освіта – ефективний засіб формування фізичних, духовних і моральних якостей школярів», представила відеоролик щодо впровадження олімпійської освіти в Олешківському районі, адже формування здоров’язбережувальних компетентностей, мотивація на здоровий спосіб життя, формування культури здоров’я  є одними із ключових завдань сучасної школи.

 

Категорія: Мої статті | Додав: tturbaza (15.12.2016)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0