П`ятниця, 03.02.2023, 00:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Районний семінар учителів фізичної культури та курсу "Захист Вітчизни"

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на лютий 2018 р. на базі Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст. 21 лютого 2018 р. проведено районний семінар вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» з теми «Уроки фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни», як ефективний засіб формування фізичних та моральних якостей школярів». У роботі семінару взяли участь понад 20 представників навчальних закладів району та м. Херсону. Програма семінару була насиченою та різноманітною.

З метою підвищення професійної компетентності вчителів щодо шляхів формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури за оновленими програмами, до уваги учасників семінару було представлено досвід роботи вчителями фізичної культури Степановським О.А., Бугаєнком В.І. (проведено уроки з теми «Спортивні ігри» за варіативним модулем «Баскетбол» 6 клас, «Волейбол» 10 клас). Слід зазначити про наявність якісного показу вчителями фізичних вправ, комбінацій, оптимальність використання навантаження, темпу та ритму виконання вправ, а також оптимального сполучення різноманітних методів навчання, стимулювання та контролю. Вчителем курсу «Захист Вітчизни» Ільїним О.В. презентовано урок з використанням ІКТ з теми «Стройове положення та його прийоми зі зброєю».

Для учасників семінару була організована презентація роботи закладу освіти щодо впровадження олімпійської освіти в освітній процес (вчитель фізичної культури Гопкало Л.Г.) Пріоритети розвитку та досягнення учасників освітнього процесу презентував директор школи Дудченко М.І. Вчитель Гопкало Л.Г. зі своїми вихованцями показала елемент відкриття олімпійських ігор та олімпійської вікторини, так як команда Козачелагерської школи посіла почесне ІІІ, V місце у м. Полтава на базі гірськолижного комплексу «Сорочин Яр», де відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя», присвячений ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм у Пхьончхан (Республіка Корея). Висвітлив свої здобутки у ході конкурсу «Учитель року - 2018» лауреат конкурсу, учитель фізичної культури Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст. Нагула В.В. На завершення окреслила методичні аспекти реформування освіти та реалізації концепції «Нова українська школа», висвітлила досягнення українських олімпійців заступник завідувача ОРМК Канівець Л.Б. Усі учасники семінару дали схвальну оцінку проведеного заходу та відзначили змістовність запропонованої програми.

Районний методичний кабінет 

 

Категорія: Мої статті | Додав: tturbaza (23.02.2018)
Переглядів: 345 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0