Четвер, 23.05.2024, 08:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

У категорії матеріалів: 259
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 25 26 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Відповідно до наказу управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, з метою виконання програми предмета «Захист Вітчизни» та закріплення військових знань та навичок юнаками, з 18 по 20 квітня 2018 р. відбулися триденні навчально-польові збори у закладах загальної середньої освіти Олешківського району.

Учні складали нормативи з фізичної, тактичної, медичної та вогневої підготовки.

19 квітня 2018 р. відбулися бойові стрільби з АК-74 на базі військової частини учнів 15 шкіл району. Серед юнаків прийняли участь і дівчата з Олешківської гімназії.

Учні підтвердили вміння застосовувати здобуті знання на практиці та продемонстрували, що в країні зростає нове покоління захисників.

Мої статті | Переглядів: 398 | Додав: tturbaza | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

З 26 по 30 березня 2018 р. в м. Ужгороді відбулася XXI Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки. Команду Херсонщини представляв учень 11-А класу Олешківської гімназії Данило Макуха під керівництвом учителя економіки Пішко Л.А.

Мої статті | Переглядів: 326 | Додав: tturbaza | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

15-16 березня 2018 р. відбувся IV Міжнародний Форум викладачів іноземних мов під патронатом Міністерства освіти і науки України. У роботі форуму взяли участь представники 19 шкіл та університетів 9 країн світу: США, Канади, Сполученого Королевства Великобританії та Північної Ірландії, Ірландії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції та Мальти. Відкрила захід головний спеціаліст Департаменту загальної середньої освіти та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко. Мета заходу – міжнародний обмін досвідом у навчально-методичній сфері викладання іноземних мов для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку та студентів вищих навчальних закладів України. Два дні інтенсивних майстер-класів та семінарів принесли максимум нових знань, позитивних емоцій, знайомств, нових ідей для співпраці, якими ми активно ділимося з вчителями нашого Олешківського району, а також нових друзів з усього світу!

Світлана Гуцева, методист ОРМК

Мої статті | Переглядів: 389 | Додав: tturbaza | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

Вже четвертий рік крокує Херсонщиною обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», засновниками та організаторами якого є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

Основне завдання цього унікального, єдиного в Україні заходу – популяризація та презентація творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу – Ліни Василівни Костенко.

13 березня 2018 р. доторкнулися до поетичного світу видатного українського митця учасники районного відбіркового етапу фестивалю в Олешківському краї.
У КЗ Олешківська центральна районна бібліотека учасники різного віку з міста Олешки, с.м.т. Нова Маячка та Брилівка, сел - Раденськ, Виноградове, Костогризове, Великі Копані та Ювілейне презентували твори Ліни Костенко
у категоріях «читці», «автори віршів» та «художники».
Проникливо, емоційно, вдумливо вони доносили до присутніх своє особисте сприйняття її поезії.

Оцінювали виступи учасників члени компетентного журі: Бойко Л.І. та Васильєва Н.В. – методисти Олешківського районного методичного кабінету Олешківської районної ради та Алкаді Т.І. методист КЗ Олешківська центральна районна бібліотека.
Всі учасники добре підготувалися до Фестивалю, але запрошення на обласне підсумкове свято отримали найталановитіші і обдаровані шанувальники поезії Ліни Костенко.
Найкраще презентували твори поетеси у категорії «читці» - Кравченко Вікторія, учениця Раденської ЗОШ (диплом І ступеню); Подвиженко Дар’я, (с. Виноградове) та Пасічник Вероніка (Нова Маячка) - диплом ІІ ступеню, Стаднік Мар’яна (с.Костогризове) та Кожокару Юліана (Олешківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4) – диплом ІІІ ступеню.
Серед «авторів» власних віршів кращими стали – Яблонська Ніна (м. Олешки), Дроздова Вікторія (с.м.т. Нова Маячка) та Путренко Вікторія, п’ятикласниця з с. Виноградове.
У категорії «художники» переможцями стали автори ілюстрацій до творів Ліни Костенко Пулінець Ольга, Якименко Наталія, Литвакова Ксенія, 10-класниця Олешківської СШ I-III ст. №2 та Андросенко Артем, учень Олешківської СШ I-III ст. №2.

Усі учасники фестивалю отримали дипломи від управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації.
Організаційним комітетом відзначено заступника директора з виховної роботи Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка Коваленко Людмилу Миколаївну за популяризацію творчості Ліни Костенко та наймасовіше залучення учнів закладу у заході. У відбірковому етапі взяли участь 11 дітей Виноградівської школи.
Прихильники таланту української поетеси – люди різного віку. Поезія Ліни Костенко торкається як дитячих, так і дорослих сердець, відкриваючи таємниці життя та чаруючи несказанною красою слова
.
Таким поетом може пишатися будь-який народ світу, бо він є спадкоємцем кращих традицій не лише своєї нації, а й усього людства.
Дякуємо всім учасникам свята. Бажаємо ніколи не розлучатися з поезією Ліни Костенко.

Мої статті | Переглядів: 437 | Додав: tturbaza | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Святкування Дня народження садочка - це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в одну родину. Ювілей дитячого садочка - це особливе свято. 02 березня 2018 р. Олешківський дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко» (завідувач Олексіна О.В.) у святково прикрашеній музичній залі святкував 50-річний ювілей закладу дошкільної освіти.

Зі словами привітання виступили голова Олешківської районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб О.В., міський голова Воронов Д.М.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма за участю вихованців, педагогів та батьків.

На святі приємно було бачити усміхнені обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному навчальному закладу та вихованцям.

Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята.

Звичайно, не обійшлося без нагород. Колектив Олешківського дошкільного навчального закладу відзначено грамотою Олешківської районної державної адміністрації. Почесними грамотами управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту нагороджені вихователь-методист Лобанова О.М., вихователі Фоменко Т.В., Бігун С.М., Кирилюк А.А., кухар Шатковська Т.Г., машиніст з прання білизни Подгорняк Н.К. за сумлінну, багаторічну працю, любов до малюків, відданість рідному дитячому садочку.

Районний методичний кабінет

Мої статті | Переглядів: 469 | Додав: tturbaza | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

23-24 лютого 2018 р. відбулася настановча очна сесія підвищення кваліфікації вчителів, які будуть працювати у 1-х класах з 01 вересня 2018 р. на базі Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2. Дякуємо нашим тренерам - Микитюк Валентині Вікторівні та Назаровій Ірині Юріївні! Слухачі - найкреативніші вчителі початкових класів ЗЗСО Олешківського району - з нетерпінням чекають на нові зустрічі у березні!

Мої статті | Переглядів: 474 | Додав: tturbaza | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на лютий 2018 р. на базі Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст. 21 лютого 2018 р. проведено районний семінар вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» з теми «Уроки фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни», як ефективний засіб формування фізичних та моральних якостей школярів». У роботі семінару взяли участь понад 20 представників навчальних закладів району та м. Херсону. Програма семінару була насиченою та різноманітною.

З метою підвищення професійної компетентності вчителів щодо шляхів формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури за оновленими програмами, до уваги учасників семінару було представлено досвід роботи вчителями фізичної культури Степановським О.А., Бугаєнком В.І. (проведено уроки з теми «Спортивні ігри» за варіативним модулем «Баскетбол» 6 клас, «Волейбол» 10 клас). Слід зазначити про наявність якісного показу вчителями фізичних вправ, комбінацій, оптимальність використання навантаження, темпу та ритму виконання вправ, а також оптимального сполучення різноманітних методів навчання, стимулювання та контролю. Вчителем курсу «Захист Вітчизни» Ільїним О.В. презентовано урок з використанням ІКТ з теми «Стройове положення та його прийоми зі зброєю».

Для учасників семінару була організована презентація роботи закладу освіти щодо впровадження олімпійської освіти в освітній процес (вчитель фізичної культури Гопкало Л.Г.) Пріоритети розвитку та досягнення учасників освітнього процесу презентував директор школи Дудченко М.І. Вчитель Гопкало Л.Г. зі своїми вихованцями показала елемент відкриття олімпійських ігор та олімпійської вікторини, так як команда Козачелагерської школи посіла почесне ІІІ, V місце у м. Полтава на базі гірськолижного комплексу «Сорочин Яр», де відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя», присвячений ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм у Пхьончхан (Республіка Корея). Висвітлив свої здобутки у ході конкурсу «Учитель року - 2018» лауреат конкурсу, учитель фізичної культури Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст. Нагула В.В. На завершення окреслила методичні аспекти реформування освіти та реалізації концепції «Нова українська школа», висвітлила досягнення українських олімпійців заступник завідувача ОРМК Канівець Л.Б. Усі учасники семінару дали схвальну оцінку проведеного заходу та відзначили змістовність запропонованої програми.

Районний методичний кабінет

Мої статті | Переглядів: 414 | Додав: tturbaza | Дата: 23.02.2018 | Коментарі (0)

Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації повідомляє, що з лютого 2018 року розпочинається робота щодо оздоровлення дітей в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія».

Довідки за телефоном: 2-16-89 (контактна особа - головний спеціаліст управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гараненко Галина Михайлівна).

Мої статті | Переглядів: 476 | Додав: tturbaza | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

З нагоди 100-річного ювілею районної газети «Вісник Олешшя» у міській бібліотекі № 3 відбулася зустріч читачів та учнів школи із головним редактором газети Анатолієм Полуфакіним. Тема зустрічі «Історія газети-історія поколінь». Перед присутніми виступила завідувач музею ЦДЮТ Валентина Бредихіна, яка розповіла про тісну співпрацю газетного видання з учнівською молоддю та ветеранською організацією.

«Завдяки професіоналізму редакторів газети Прядка П.І. та Прищепі Б.О. були видані надзвичайно важливі брошури, з яких ми по сей день черпаємо нашу історію, дізнаємося правду про становлення нашого краю» - поділилася думками Валентина Миколаївна. Анатолій Олександрович розповів учасникам зустрічі про історії зміни назв газети, адже спочатку газети мала назву російською мовою «Известия». Пізніше, з приходом Миколи Куліша вона почала називатися «Дніпровська комуна». Далі були назви «Пахарь (орач)», «Соціалістичний наступ», «Промінь соціалізму», потім «Шляхом Леніна». Після і до тепер «Вісник Олешшя». Приємно, що у міській бібліотеці збереглися раритети газети.

«На жаль зараз, у світі гаджетів, газета вже немає тієї виховної, профорієнтаційної та історичної ролі, проте наш колектив і надалі несе читачу якісну, правдиву інформацію. Нашу газету читало не одне покоління олешківців, на сторінках газети можна було вивчати економіку краю, дізнаватися про цікаві життєві та робочі біографії олешківчан», - так розпочав свою розповідь головний редактор. Зустріч пройшла цікаво та змістовно. Присутні мали змогу задати питання та торкнутися до пожовтілої історії 100-річної газети.

Мої статті | Переглядів: 393 | Додав: tturbaza | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

В спортивних залах Олешківських СШ І-ІІІ ст. № 2 та 4 відбулися фінальні змагання районної Спартакіади загальноосвітніх шкіл Олешківського району з баскетболу. Згідно Положення в них взяли участь 6 команд юнаків і 6 команд дівчат.

Всі ігри пройшли у напруженій боротьбі, до останньої хвилини було важко визначити переможців. За підсумками проведених змагань серед команд дівчат на І місці збірна команда СШ І-ІІІ ст № 4 (представник команди В.К. Карась), на ІІ місці Олешківська СШ І-ІІІ ст. № 2 (представник команди Ю.В. Токар), на ІІІ місці - Костогризівська ЗОШ І-ІІІ ст. (представник команди Я.Є. Якущенко).

Серед юнаків місця розподілилися наступним чином: І місце - Олешківська гімназія (представник команди Н.А. Туришева), ІІ місце – Олешківська СШ І- ІІІ ст. № 2 (представник команди Є.В. Павленко), ІІІ місце - Раденська ЗОШ І-ІІІ ст. (представник команди Ю.М. Усенко).

Переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та грамотами управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації.

З кращих гравців турніру сформовано збірні команди юнаків і дівчат району, які будуть захищати честь району на змаганнях ІХ спортивних іграх молоді Херсонщини та обласній Спартакіаді загальноосвітніх закладів. Побажаємо їм вдалих виступів.

Мої статті | Переглядів: 458 | Додав: tturbaza | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0