Четвер, 23.05.2024, 10:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 259
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 25 26 »

У зразковій студії декоративно – прикладного мистецтва «Дизайн – асорті» відбулось свято «Перлина творчості», яке проходило у вигляді конкурсу – змагання. Організатором конкурсу і його ведучим був випускник студії Єгор Мірошніченко, а нині студент Херсонського училища культури. У заході взяли участь молодші вихованці студії.

Виконуючи конкурсні завдання, діти проявили свої творчі здібності, знання, вміння та навички у декоративно – прикладному мистецтві. Під час проведення конкурсу панувала дружня, доброзичлива атмосфера, завдяки чому вихованці отримали позитивні емоції та враження, а головне – бажання займатися і надалі улюбленою справою.

ЦДЮТ

Мої статті | Переглядів: 340 | Додав: tturbaza | Дата: 01.02.2018 | Коментарі (0)

25 січня 2018 р. в ЦДЮТ відбулася презентація книги Афанасія Дерменжи «Проспект над Дніпром».

В теплій атмосфері в колі друзів, колишніх колег, ветеранів праці, меценатів та спонсорів видання книги, у присутності учнів міських шкіл і керівництва районної державної адміністрації та районної ради Дерменжи А.А. презентував книгу, в якій розкрив послідовний процес будівництва унікальної по своїй архітектурі, масштабу і складності споруди - мостового переходу через Дніпро біля м. Херсона.

Як людина, яка безпосередньо брала участь у зведенні цього об’єкту, Афанасій Афанасійович розповів усім присутнім про історію зведення проспекту, вразив слухачів масштабом та цифрами підготовчих робіт, розкрив деякі цікаві інженерні рішення, що викликали неабиякий інтерес як серед молоді - школярів, так і всіх присутніх на заході.

Спогадами про історію зведення мостового переходу поділилися редактор газети «Вісник Олешшя» Полуфакін А.О. і колишній представник президента в нашому районі Повод Л.С.

Ведучі заходу перегорнули яскраві сторінки історії зведення мостового переходу, у фото і відеопрезентаціях показали найцікавіші факти з книги Дерменжи А.А. і його участі у краєзнавчих проектах по вивченню молоддю історії рідного краю. Окрасою презентації стали виступи творчих дітей – вихованців ЦДЮТ.

Мої статті | Переглядів: 431 | Додав: tturbaza | Дата: 29.01.2018 | Коментарі (0)

15 січня 2018 р. в ЦДЮТ відбулось засідання педагогічної ради закладу. Педагоги зацікавлено обговорювали питання "Про роботу з обдарованими вихованцями в закладі". Керівники гуртків ділилися досвідом роботи щодо розвитку творчої особистості засобами позашкільної освіти, створення креативного середовища для навчання і виховання здібних і талановитих дітей.

У жвавому обговоренні було поєднано теоретичні та практичні методи роботи, проаналізовані анкети вихованців, підготовлені фотопрезентації особистих творчих здобутків обдарованих вихованців ЦДЮТ.

Прийнята програма роботи педагогічного колективу з даного питання на перспективу.

Мої статті | Переглядів: 416 | Додав: tturbaza | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

04 січня 2018 р. відповідно до угод укладених між Херсонською та Івано-Франківською областями «Щодо взаємообміну групами дітей пільгових категорій під час зимових канікул» управлінням освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації направлено на 10-денний відпочинок до м. Івано-Франківськ п’ятеро дітей.

Із них четверо дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та одна обдарована дитина району.

Всі з нетерпінням чекали на цю поїздку. Школярам пощастить на власні очі побачити відомі історичні пам'ятки, відвідати численні музеї та цікаві виставки Івано-Франківської області, прийняти участь у екскурсіях.

Мої статті | Переглядів: 358 | Додав: tturbaza | Дата: 15.01.2018 | Коментарі (0)

24 грудня 2017 р. у місті Києві, на базі Українського державного центру позашкільної освіти, був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

Від Херсонської області у конкурсі прийняла участь делегація у складі вихованця Олешківської станції юних техніків Миргородського Андрія (учень 11 кл. Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2) та його керівника Ткаченко Ольги Олексіївни (керівник гуртка «Користувачів ПК»). На конкурс було надіслано 2.200 робіт з різних областей України. З них були відібрані 100 найкращих, а їх розробники, у супроводі керівників були запрошені, для участі в очному конкурсі, до м. Києва. У ході захисту своїх розробок Миргородський Андрій виборов друге місце в номінації «WEB розробка», був нагороджений дипломом Українського державного центру позашкільної освіти другого ступеня, срібною медаллю та подарунками від спонсорів.

Бажаємо Андрію подальших успіхів і перемог!

Мої статті | Переглядів: 400 | Додав: tturbaza | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

22 листопада 2017 р. в Брилівській ЗОШ І-ІІІ ст., яка з 2016 р. бере участь у проекті “Сковорода-300”, був проведений круглий стіл, присвячений 295-річчю з дня народження Г.С. Сковороди (в рамках Сковородинівських навчань). На заході були присутні вчителі-філологи школи, району, методист РМК Л.І. Бойко, гості зі Скадовського району та з херсонських шкіл.

На свято завітали Г.М. Сагач, доктор педагогічних наук, доктор теології, професор КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти”, академік АН Вищої освіти України, академік 4-х Міжнародних академій, проректор Всеукраїнського народного університету українознавства ім. Г. Сковороди, співзасновниця Інституту генези життя та Всесвіту; Т.О. Кузьміч, кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії управління загальноосвітніми навчальними закладами КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти”.

Гостей привітали та гостинно запросили на свято директор школи Л.Є.Трухіна та заступник директора з виховної роботи Є.А. Рижикова.

Перед учасниками круглого столу виступили учні 9-х класів, які працювали за Програмою елективного спецкурсу з медіаосвітнім компонентом для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів “Ave, Skovoroda! Ідемо за Сковородою!”

Підготовка до заходу проводилась на засіданнях гуртка “Ave,Skovoroda! Ідемо за Сковородою!” (керівник Рижикова Є.А.).

Присутніх захопили своїми виступами з відеоматеріалами гуртківці А.Мазан, І.Койдаковська, В.Носаченко, А.Петриченко, Д.Коломійцев, Д.Олизько (керівники Сігаєва В.В., Рижикова Є.А.), а також першокласники-члени театрального гуртка Д.Харитонов, Е.Яблуновська (керівник В.Г. Ястреб) та виконання пісень на слова і музику Григорія Сковороди вчителя математики Т.В. Станкевич.

Учасники свята мали змогу ще раз доторкнутися до величної постаті-українського Сократа, “мандрівної академії”, Учителя Вічності, ноосферного генія, одного із загадкових християнських філософів, якого Бог нагородив дарами богослова, поета, байкаря, просвітителя, музиканта, співака, композитора, поліглота, природолюба-людини барокової культури.

Мої статті | Переглядів: 398 | Додав: tturbaza | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

Завершився І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», фінал якого проходив на базі Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2.

Свою педагогічну майстерність та фаховий рівень представили педагоги Павич О.М. (Олешківська СШ І-ІІІст. № 4). Савельєва О.О. (Олешківська СШ І-ІІІ ст. № 2) у номінації «Українська мова та література»; Гарбаренко І.І. (Олешківська гімназія) у номінації «Німецька мова», Нагула В.В. (Щасливська ЗОШ І-ІІІ ст.), Степановський О.А. (Козачелагерська ЗОШ І-ІІІ ст.) у номінації «Фізична культура». Конкурс проходив у три етапи: І - тести, методичний практикум, практична робота; ІІ - проведення уроків; ІІІ - презентація власної педагогічної діяльності та представлення освітнього проекту.

Усі конкурсанти предстали перед журі як багатогранні, яскраві особистості, як справжні професіонали своєї справи, які перебувають у постійному творчому пошуку. Усі присутні переконались, що вчитель – це покликання душі і серця, не лише професія - це мистецтво.

За результатами конкурсу визначено переможців: Нагула В.В.(Щасливська ЗОШ І-ІІІ ст.), Павич О.М. (Олешківська СШ І-ІІІ ст.№ 4), лауреатами стали Савельєва О.О.(Олешківська СШ І-ІІІ ст. № 2), Гарбаренко І.І. (Олешківська гімназія). Учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, подарунками. Завідувач ОРМК Павлова О.В. вручила сертифікати на суму 1.200 грн. переможцям конкурсу.

Бажаємо подальших перемог у наступних етапах всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018»!

Мої статті | Переглядів: 439 | Додав: tturbaza | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

04 листопада 2017 р. в Олешках на стадіоні «Старт» було відкрито футбольний майданчик зі штучним покриттям.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, заступники ОДА Дмитро Бутрій та Євген Рищук, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, перший заступник голови Олешківської РДА Артем Сопов, Олешківський міський голова Дмитро Воронов.

Мої статті | Переглядів: 365 | Додав: tturbaza | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

02.10.2017 р. на базі Олешківської гімназії відбулась виробнича нарада директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під головуванням т.в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Валерія Котюка.

Взяли участь у нараді представники районної влади: перший заступник голови РДА Артем Сопов, заступник голови районної ради Костянтин Буганов, радники голови районної ради Лариса Снігур, Людмила Шелудько. Долучилась до проведення наради т.в.о. начальника районного сектору ГУ ДСНС Ганна Перерва, яка висвітлила питання щодо необхідності посилення пожежної та техногенної безпеки у навчальних закладах району.

У порядку денному розглянуто питання про стан проходження опалювального періоду, організації харчування, проведення ремонтних робіт, представницьких освітньо-виховних заходів, фахових конкурсів, предметних олімпіад, ЗНО-2018 в навчальних закладах району. Крім того розглянуто стан травматизму, злочинності серед учнівської молоді. За результатами наради опрацьовано відповідні заходи для подальшої роботи та вирішення нагальних питань в освітній галузі.

Мої статті | Переглядів: 347 | Додав: tturbaza | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з перемогою зразковий хореографічний колектив «Фантазія» Центру дитячої та юнацької творчості, який став призером (ІІ премія) Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографії «Day of the Dance» у м. Львові, що відбувся 26-30 жовтня 2017 р. Конкурс був оголошений Міністерством освіти і науки України, спілкою хореографів України, в ньому взяли участь представники 50 колективів нашої держави та країн ближнього зарубіжжя. Дякуємо всім, хто допоміг з фінансуванням поїздки обдарованих вихованців ЦДЮТ: депутатам Олешківської районної ради і батькам учасників колективу. В свою чергу, вихованці зразкового хореографічного колективу «Фантазія» за свою перемогу в конкурсі отримали сертифікат на знижку в розмірі 500 євро для участі у міжнародному фестивалі хореографії, який відбудеться в дитячому творчому таборі м. Кітен, Болгарія.

Мої статті | Переглядів: 320 | Додав: tturbaza | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0