Четвер, 23.05.2024, 10:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Олешківської райдержадміністрації

Категорії розділу

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 259
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 25 26 »

17 жовтня 2017 р. були проведені змагання з легкоатлетичного кросу для юнаків і дівчат двох вікових категорій: 2001-2002 р.н. та 2003 р.н. і молодше за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року. З метою залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовки до служби у Збройних силах України, готовності до захисту Вітчизни

Змагання проходили у парковій зоні стадіону «Енергія» м. Нова Каховка.

У змаганнях прийняли участь 19 збірних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Херсонської області (близько 300 учасників).

За підсумками проведених змагань команда Олешківського району посіла І місце.

ІІ місце посіла команда м. Херсона, ІІІ місце - Великолепетиський район.

Мої статті | Переглядів: 381 | Додав: tturbaza | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

Комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради спільно з Олешківським Центром дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради 07 жовтня 2017 року проведено обласний збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області.

У заході взяли участь 21 учень з міст Херсона, Гола Пристань, Білозерського, Бериславського, Великоолександрівського, Олешківського, Скадовського, Голопристанського, Високопільського районів, а також з Мирненської об’єднаної територіальної громади, Херсонського ліцею Херсонської обласної ради, Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. Херсонської обласної ради, Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради.

У роботі збору лідерів взяли участь т.в.о. начальника відділу освіти,сім'ї,молоді та спорту Олешківської райдержадміністрації Котюк В.В. Всіх присутніх привітала заступник директора КЗ «Мала академія наук» Херсонської області Ципцюк О.М.

Учні Херсонщини мали змогу взяти участь у ділових іграх щодо плануванню роботи, майстер-класах з розвитку учнівського самоуправління.

Під час зустрічі Обласна Рада Старшокласників визначилася з планом роботи на наступні півроку. Своєю метою учні вбачають проведення якнайбільшої кількості заходів, спрямованих на покращення екологічного стану Херсонщини (благодійні акції «Озелени світ навколо себе!», «Чистота у парках – запорука нашого здоров’я» та інші) та підвищення рівня обізнаності учнівської молоді області у сфері освіти та учнівського самоуправління (цикл просвітницьких заходів «Права та обов’язки учнів та вчителів шкіл України» тощо).

Для педагогів — кураторів учнівського самоврядування відбувся майстер-клас за темою: «Досвід роботи Олешківського ЦДЮТ», під час якого була презентована система діяльності дитячих громадських організацій та органів учнівського самоврядування на базі Центру дитячої та юнацької творчості, шкіл Олешківського району. Особливі слова подяки учням – лідерам учнівського самоврядування Виноградівської і Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. за їх змістовні виступи.

Сподіваємося, що натхненна робота учасників заходу призведе до подальшого активного розвитку та змін у системі учнівського самоврядування Херсонщини.

Мої статті | Переглядів: 332 | Додав: tturbaza | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

13 жовтня 2017 р. на території Великокопанівського лісгоспу відбулась втретє відкрита військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності», яка присвячена Дню захисника України. Гра проводиться Херсонською обласною громадською організацією «Творці сучасності» за підтримки районної влади, відділу освіти. Взяли участь у грі вісім команд Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст. («Щирі патріоти», «Гайдамаки»), Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст. («Сталеві вовки»), Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. («Добротворці»), Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст.(«Нащадки козаків»), Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. («Українські отамани»), Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст. («Залізні вовки»), Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст.(«Штурм»). Проведення гри консолідує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, навчальних закладів і громадських організацій щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Мета гри – формування у дітей національної гідності, прагнення до вивчення героїчних сторінок історії українського народу. Діти змагались у восьми різних конкурсах.

Здобули перемогу команди Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. (І м.), Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІ м.), Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ м.).

Мої статті | Переглядів: 332 | Додав: tturbaza | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

24 жовтня ц.р. на базі Подо–Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з теми «Розвиток професійної майстерності вчителя фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни» в умовах упровадження Концепції нової української школи». На початку проведення семінару т.в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Валерій Котюк відзначив грамотами команди - переможці районної спартакіади серед школярів, вчителів, які здобули перемогу у професійних конкурсах, обговорив з присутніми основні положення Закону України «Про освіту». Заступник завідувача ОРМК Лілія Канівець ознайомила з вимогами до реалізації оновлених навчальних програм в умовах упровадження Концепції нової української школи. Слід відзначити високу професійну майстерність вчителя школи Гриня А.А., який продемонстрував формування ключових і предметних компетентностей учнів відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, як на уроці фізичної культури за варіативним модулем «Футбол», так і на уроці «Захисту Вітчизни» з теми «Стрілецька зброя. Автомат Калашникова, неповне розбирання та складання автомата». Проведено на високому рівні виховний захід педагогом – організатором Рибак Н.А. та учнями школи «Ти – солдат України. Ти – герой Батьківщини!» спільно з військовими розвідувальної частини А2988. Необхідно відзначити, що всі заходи проведені під час районного семінару, орієнтовані на формування поваги до національних символів нашої держави, готовності захисту суверенітету й територіальної цілісності України та популяризації військової служби. Усі присутні дали схвальну оцінку проведення уроків та виховних заходів у школі.

Мої статті | Переглядів: 406 | Додав: tturbaza | Дата: 25.10.2017 | Коментарі (0)

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») відбувся 16 травня у Костогризівській ЗОШ І-ІІІ ст., яка має найкращу відповідну базу(директор Кузіва Т.П.).

Мета цієї гри – виховання юних патріотів України на засадах національної гідності на основі козацьких традицій, духовно багатої та фізично розвиненої особистості , активної громадської позиції та пропаганда здорового способу життя.

Цьогоріч у І етапі Всеукраїнської гри взяли участь представники 13 шкіл Олешківського району та новоствореної Великокопанівської об’єднаної територіальної громади.

Мої статті | Переглядів: 416 | Додав: tturbaza | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (0)

28 квітня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся фестиваль дитячої творчості талановитих дітей «Сузір’я талантів Олешшя», де віншували обдарованих, творчих учнів навчальних закладів району.

Свято дитячої творчості і краси, єднання талантів дітей і майстерності педагогів, свято радості і гордості за наше підростаюче покоління, їх здобутки і перемоги стало доброю традицією освітян району. На заході були присутні почесні гості: радник губернатора О.В. Кравченко-Скалозуб, заступник міського голови О.М.Петриченко, помічник-консультант депутата обласної ради Є.М. Рищука Т.М. Акімова, начальник відділу освіти В.В.Котюк, представники Херсонського обласного державного будинку дитячої творчості, керівники освітніх установ, педагоги, учні, батьки.

 

Мої статті | Переглядів: 496 | Додав: tturbaza | Дата: 03.05.2017 | Коментарі (0)

                 Запрошуємо усіх бажаючих на фестиваль дитячої творчості

"Сузір'я  талантів Олешшя", який відбудеться 28 квтіня 2017 року о 10.00год.

                                         на базі   ЦДЮТ м. Олешки.

З повагою                  начальник відідлу освіти            В.В.Котюк

Мої статті | Переглядів: 362 | Додав: tturbaza | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

У період з 27 лютого по 17 березня 2017 року експертна комісія провела атестаційну експертизу з метою об’єктивної оцінки реалізації Олешківським Центром дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради Херсонської області єдиної державної політики в галузі освіти, яка була спрямована на визначення ефективності роботи навчального закладу відповідно до державних стандартів, результативності навчально-виховного процесу, аналізу потенційних можливостей навчального закладу та ступеня їх реалізації.

Мої статті | Переглядів: 376 | Додав: tturbaza | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

21 березня 2017 р. відбулося спільне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації та пленуму районної організації Профспілки працівників освіти і науки України на якому розглянуто питання «Про стан виконання Угоди між відділом освіти Олешківської РДА та райкомом профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки, продовженої на 2016 рік та обговорення і прийняття Угоди між відділом освіти Олешківської РДА та райкомом профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки».

В роботі спільного засідання колегії та райкому профспілки прийняли участь директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, голови профспілкових комітетів.

З доповіддю виступив начальник відділу освіти Котюк В.В. У обговоренні доповіді взяли участь: директор Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 4 Іващенко Т.М., завідувач Олешківського ДНЗ № 6 Михайлевська О.А., голови профспілкових організацій Олешківської гімназії Пастушенко Ж.В., Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Пісковцова О.М., Брилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дуцар В.І., Олешківської СШ І-ІІІ ст. № 2 Дядченко Н.В.

Виступаючі доповнили та схвалили нову Угоду між відділом освіти Олешківської РДА та районною профспілковою організацією працівників освіти і науки України.

Була підписана Угода та прийнята відповідна постанова спільного засідання.

Мої статті | Переглядів: 384 | Додав: tturbaza | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (0)

15 березня 2017 року в Олешківському Центрі дитячої та юнацької творчості з метою виявлення, заохочення і розповсюдження інноваційного досвіду організації роботи органів учнівського самоврядування в навчальних закладах Олешківського району відбувся районний огляд-конкурс на кращу організацію роботи органів учнівського самоврядування «Кращий учнівський парламент року». У конкурсі взяли участь 16 шкіл району, які представили свої напрацювання у трьох конкурсних випробуваннях: візитівка, презентація соціально-громадських проектів, конкурс капітанів.

Мої статті | Переглядів: 450 | Додав: tturbaza | Дата: 15.03.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0